| Hatve: | 12.7 mm / 0.5 inç |
| Bant Yüzeyi: | Open, Smooth Surface |
| Minimum Genişlik: | 152,4 mm / 6.00 inç |
| Açıklık Oranı (%): | 22%. ( En büyük açıklık 3,6 x 8,1 mm ) |
| Profil: | Hayır |
| Kenar Duvarı: | Hayır |
| Pim Çapı: | Ø4.4 mm / 0.173 inç - Self Lock |
| Onay: | FDA ve EU |
| Kavis: | Hayır |
| Renk: | İsteğe Bağlı |
| Temizlenebilirlik: | Mükemmel |
| Bant Kalınlığı: | 7,6 mm / 0.3 inç |
| BANT MALZEMESİ | BANT DAYANIMI | SICAKLIK | AĞIRLIK | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DÜZ | KAVİSLİ | oC / oF (min) | oC / oF (max) | Kg/m2 / lb/ft2 | |||
| N/m | lb/ft | N/m | lb/ft | ||||
| Polipropilen | 3410 | 233 | – | – | +5 / +41 | +90 / +194 | 2,8 / 0.57 |
| Polietilen | – | – | – | – | – | – | – |
| Poliasetal | 4840 | 331 | – | – | -43 / -45.4 | +110 / +230 | 3,6 / 0.75 |
Modutech ürün çeşitlerini detaylı incelemek için e-Kataloğu indirebilirsiniz.